| ELLSSA a întrebat:

Fetelor, haideti sa spunem "STOP LACRIMILOR DIN DRAGOSTE!"
Haideti sa fim mai pline de viata dupa un esec in dragoste.
Pana la urma, la ce ne foloseste suferinta?
Zambiti, va rog!

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Am 5 luni de cand sunt inregistrata pe site, si e prima data cand vad asa ceva.
Nu stiu cum sa zic, dar mi-ai luminat seara.
Faza este ca, spunem noi, gata cu lacrimile, nu o sa mai plang, nu merita, sau ceva asemanator, dar suntem prea molicele, plapande, cand vine vorba de dragoste, tradarea in dragoste si asa mai departe.
Trebuie sa fim tari, sa nu ne ocupam tot timpul gandindu-ne la "dragostea pierduta", ca doar stim noi si vorba aceea,"dupa altul, tot altul vine"!
La ce ne foloseste suferinta?
Eu zic ca suferinta ne face sa deschidem ochii, sa ne dam seama ca tuturor fetelor li se poate intampla faze asemanatoare, si pe deasupra ne si imbolnavim de la atata plans.
Deci, in concluzie, sunt de acord cu tine.
Sa nu ne lasam calcate in picioare, si sa nu le acordam prea multa atentie baietilor smecheri.

Zambiti, va rog!

Toate cele bune!happy

14 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

M. F. C. N. M. V. P
Mişcarea feministelor care nu mai vor penis

| thereforyou a răspuns:

Ce tampenii spui acolo.nu va exista asta niciodata.

| AliceHappyGirl a răspuns:

Te sustin! happy

| BlancaFantasma a răspuns:

M`ai facut sa zambesc cu indemnul asta!happy e foarte tare sincer.asa ar trebui sa facem. dar usor sa spui numai ca sa faci e prea greuwhistling

| ELLSSA explică:

Razvan, esti un rautacios! Se stie!

| ELLSSA explică:

Draga Kazimir, am cativa anisori buni peste perioada pubertatii.

| dreamygirl a răspuns:

Stop lacrimilor din dragoste!
happy

| hackey a răspuns:

Nu puteti happy
p. s. sunt baiat

| Afdsa a răspuns:

@doar.pentru.voi. rulezzz cata dreptate ai :X
si ellssa big up sunt de acord cu tine.

| ProjectJackpot a răspuns:

@ellssa, "Razvan" este fata (dammit). Si toti castravetii sunt naturali.

| DJSkillzPhiladelphia76ers a răspuns:

Asa renuntati la chestia asta singru lucru care exista:RAPID NAPOLI SI PARTIZAN

| flory13 a răspuns:

Sa va spun ceva ce am invatat si din experienta personala dar si din experienta prietenelor mele.
nu puneti niciodata la suflet nimic.
si.
nu va puneti niciodata dragostea intr-un baiat. pur si simplu nu merita. ca la urma urmei tot noi suferim.
zambiti ca aveti motive.
si nu regretati nimic din ceea ce ati facut, faceti si veti face vreodata. si. o zi in care nu ai zambit nici macar o data e o zi dea dreptul pierduta.
ganditiva. merita sa va consumati timpul pentru un baiat care nu merita? nuh. bineinteles ca nuh.
si ce e al tau e pus deoparte...
pupici :X:*

| Georgy1993 a răspuns:

Ce usor e sa spuisad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stop prostiei faptului ca "ne-am indragostit" nu zicem? la varsta asta vb de dragoste unde nu ati atins nici pubertatea