| KindKid17 a întrebat:

Fetelor, daca un baiat care stiti ca va place, sta pe langa alte fete in preajma voastra, cum reactionati?!

Răspuns Câştigător
| LoveSleep a răspuns:

"Dacă te place". Asta are un semn de întrebare mai mare decât calea lactee.

În plus, n-o să meargă niciodată dacă o să te învârți pe lângă alte fete dar o să te tot holbezi la ea. O să știe că vrei doar s-o faci geloasă, iar dacă nu o să fie sigură de asta, o să știe sigur când o să-ți dea mesaj doar să vadă dacă îi mai mănânci din palmă, iar tu evident, o să-i răspunzi.
Dacă vrei să meargă, vorbește cu tipele alea, "agață" una care îți place și fii cu ea. Ignoră-i mesajele și îți garantez că după ce termini cu tipa aia și te duci la ea cu o atitudine din aia de "daca vrei, ok, daca nu, nu" o să leșine după tine. Dar dacă ajungi acolo, oricum n-o să-ți mai placă. Ești prea obsedat acum de ea și nu poți să vezi că celelalte tipe sunt peste ea cu vreo 5000 de niveluri. Odată ce vorbești cu una din ele, tot ce simți pentru tipa de care vorbești, o să se transforme într-o chestie gen "ce-mi plăcea oare la asta?".

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ori incerc sa ma bag eu in centrul atentiei in locul lor ori ma uit urat (Fara sa vreau) la alea laughing

| RAY a răspuns:

In friendzone cu el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca il plac, ma gandesc cum sa le.scot ochii fetelor alealaughing. Deci daca l-as place si as stii ca si el ma place, dar as vedea ca sta le langa alte fete, as fi probabil geloasa (sau foarte geloasa, depinde de cat de mult tin la el)si m-as distanta de el. Daca nu l-as place, nu prea mi-ar pasa cu cine sta.

| KindKid17 explică (pentru anonim_4396):

Ok... in cazul in care iti pasa putin de el si stii ca si el te place, in cat timp ti-ar disparea gelozia?

| anonim_4396 a răspuns (pentru KindKid17):

Daca imi pasa PUTIN, cred ca mi-ar disparea imediat ce as vedea ca vorbeste cu mine, ca sta cu mine.dar tot ar dura ceva. Poate nu e tocmai indicat sa te iei dupa mine, am tendinta sa fiu mult prea geloasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă nu-l plac, nu-mi pasă. Face ce vrea și clar nu mă apropii de el.
Dacă îl plac, mă dau la o parte că îl cred papagal oricât mi-ar plăcea. Pe premisa " dacă mă plăcea cu adevărat era lângă mine, nu lângă ele ".

| FoundYouLover a răspuns:

Daca si mie imi place de el sunt geloasa, daca nu-mi place de el, nu-mi pasa.