| vdvdzbzfv a întrebat:

Fetelor, cum reacționați atunci când vedeți un băiat (băiețoi, nu bebe) că se emoționează și plânge cu lacrimi motivul fiind *dragostea* (mama ei de dragoste)...V-ar sensibiliza dacă ați fi martore la o scenă din asta? Care ar fi reacția voastră?

Răspuns Câştigător
| ZambetColorat98 a răspuns:

Eu l-am vazut pe iubitul meu plangand. L-a emotionat foarte tare scrisoare de dragoste pe care i-am scris-o. M-am emotionat si eu, a dat dovada ca chiar ma iubeste, si chiar daca are o armura foarte putrtnica si este foarte serios, e placut sa vezi astfel de gest. Asta nu inseamna ca esti slab sau mai stiu eu ce. E frumos sa-ti arati sentimentele uneori si prin plans. Plansul spune mai mult decat 1000 de cuvinte. Este exprimarea la ceea ce nu esti capabil sa spui cu vorbele :*

3 răspunsuri:
| Camuflaj2017x a răspuns:

Frate in general daca nu ti-a murit maica-ta sau mai stiu eu ce, ca baiat nu este normal sa plangi. Si daca o faci nu o fa niciodata in vazul lumii.

| Camuflaj2017x a răspuns (pentru Camuflaj2017x):

Cand plangi, dai dovada ca esti slab, unii zic ca e bine ca te exteriorizezi, dar in general multi te vad ca pe un pampalau.

| Daria0123456789 a răspuns:

Depinde. Care e motivul exact pentru care plange, cum se manifesta in acel moment emotionant, etc.