| Nikutzaaaa a întrebat:

Fetelor, cum scapati de complexe? si cum o puneti la punct pe "Miss ideal " din colectivul vostru?big grinDD

Răspuns Câştigător
| valentina345 a răspuns:

O vai si u te-ai confruntat cu fata perfecta din grupul de prieteni? si eu am fost intr-o situatie ca asta,dar am incercat sa fiu mai amuzanta si mai deschisa in discutiile prietenilor mei, si asa celor din grupl meu de prieteni au inceput sa ma placa mai mult decat,, cea mai populara fata din grup'' incearca si tu!

1 răspuns:
| EmaEmax a răspuns:

Simplu,imi accept defectele... laughing si pe "miss ideal" asa cum ii spui tu nu o pun la punct pentru ca pur si simplu nu-mi pasa de ea.