| miauu a întrebat:

Buna!
fetelor, Daca prietenu vostru v-ar intreba :"Cum ar fi barbatul ideal pentru tine?"ce raspuns i-ati da?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine adevaratul barbat este acela care stie sa iubeasca cu adevarat, sa ocroteasca femeia de langa el, sa nu-si arate puterea cu pumnii, sa faca tot posibilul pentru familia sa, cat despre frumusete.conteaza mai putin, ca acum o ai, maine nu, dar frumusetea sufletului este vesnica

21 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Iti pusasi popenetul la avatar, dar habar n-ai sa legi patru cuvinte!

cami
| cami a răspuns:

El ar trebui sa stie!
Ce inseamna pentru mine : sprijin, curaj, (nu suport lasii, si pe cei care nu stiu sa-si asume responsabilitatile ), romantism ( nu prea mult, strica! ), blandete, tandrete, afectiune, si omul care, orice ai face, te primeste si te iubeste asa cu esti.

cami
| cami a răspuns:

Te-or pupa, nu zic ba. Ce s-a intamplat de a disparut poponetul laughing. ofticare?

cami
| cami a răspuns:

Ce incantarebatting eyelashes
Invidioasa pe cine? Pe una care scrie "ia-ti" laughing Draguto, da-mi voie sa-ti traduca grasa de mine intrebarea :
Buna!

Fetelor, daca prietenul v-ar pune intrebarea "Ce inseamna a fi un barbat adevarat, pentru tine?" Ce i-ati raspunde?
Mama ei de romana...

cami
| cami a răspuns:

Cu placere :*

cami
| cami a răspuns:

Nu-mi vine sa cred, ti-ai editat intrebarea rolling on the floor. E ok, arata mai bine acum decat inainte.

| antonia09 a răspuns:

In cazul meu este vorba de sotul meu, si pentru mine barbatul adevarat inseamna sa te iubeasca, sa stie sa te faca sa te simti protejata si in siguranta alaturi de el, sa poti vorbi cu el despre orice problema si sa treceti peste orice obstacol care s-ar ivi.
Intr-un cuplu fidelitatea este piatra de capatai, daca aceasta nu exista degeaba iti ofera protectie, iubire si siguranta.

| Mefisto23 a răspuns:

Si a mea ar fi colega de banca cu a Criticului.

| miauu explică:

Tie ciuda ca mi-l-am pos? cu ocazia asta poate ma pupa mai multe

| miauu explică:

L-am scos sa te simti tu bine.hai ca esti invidioasa. te roade invidia se vede. daca tu esti o grasa si nu iti permiti sa-ti pui poza ca tine asta nu inseamna ca altu nu poate sa-si puna

| miauu explică:

Cand am scris intr eram cu gandu in alta parte...in fine oricine greseste dar unii cum is mai... nah nai ce sa le ceri

| miauu explică:

Multumesc mult pentru cei care mi-au raspuns :*
raman datoare

| miauu explică:

Vai ce dulce esti
chatterbox

| miauu explică:

Hai gata
iti ajunge.
n-am chef sa ma cert

| simoSTAR a răspuns:

Nu exista barbat ideal(e ca si cum ai spune perfect si stim cu totii ca nu exista nimeni perfect)...ci doar barbat care iubeste, te respecta, e langa tine la bine si la rau si face in asa fel incat sa va fie bine happy

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Bărbat adevărat...probabil aş da definiţia bărbatului ideal, din punctul meu de vedere:responsabil, protector, integru, unul care mă ascultă, ma respectă, mă susţine, mă iubeşte, un tip care ştie când să fie serios dar care poate fi şi amuzant. Dacă e şi atrăgător atunci... jackpot!

| theodoraafi a răspuns:

Daca m-ar intreba i-as spune"exact ca tinehappy"

| Paris a răspuns:

Pai i-as spune "Cum poti sa ma intrebi asa ceva? Nu iti este clar? daca nu erai perfect pentru mine crezi ca mai aveam ce discuta? Barbatul ideal pentru mine, esti tu, iubitule!" happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie daca prietena mea, mi-ar fi scris o intrebare ca a ta, cred ca as trimite-o inapoi in clasa I

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiti ce? eu nu am vrut sa critic greselile de ortografie... am vrut doar sa raspund dar daca voi... asa doriti asa sa fie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Bărbatul care știe să se respecte pe el știe să facă și femeia de lângă el fericită și împlinită.
Pa, pa.