| alex1aki a întrebat:

Fetelor Cum v-ar placea ca un baiat sa va ia apararea?
in ce fel apreciati?
sa il batem sau ceva sau sa nu ii permitem sa va mai faca nimic atat fizic cat si spiritual?

5 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Eu de mic m-am impus in fata celorlalti. acum, nu mai am probleme de genul asta. cand ridic tonul, ca la servici, se cam face liniste. depinde de tine, ce reputatie ai, cum ti-ai obisnuit apropiatii, cum ii obisnuiesti pe cei noi care vin in contact cu tine pentru prima data. sunt multe detalii. nu trebuie sa te lasi in fata nimanui. cand dai semne de slabiciune, te-au mancat. daca nu stii, iti spun eu. traiesti in jungla si trebuie sa te comporti ca atare.

| neutrino a răspuns:

Chiar daca vine de la un copil, aceasta intrebare pusa pe aceasta sectiune si la aceasta ora este cel putin ciudata, asta ca sa ma exprim civilizat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand ai diaree inseamna ca esti stricat la stomac, nu la cap. Stai ca mi-am adus aminte, tu ai diaree verbala dar se numeste logoree, daca tu intelegi ce ai scris sa te faci medic sau farmacist, ca numai aia deslusesc scrisul altora

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignoranta egal lasitate, hai sa spunem cu bataia nu rezolvam nimic dar decat sa ajung batuta sau f8t8ta in c7r urat mai bine iau alternativa singura, ce ajutor din partea unui baiat, daca e mai fatalau si vede ca se apropie unul mai cu tupeu si-o ia de numa, nu de aceea am facut 3 ani de kickbox.
Ma laud cu boxul deoarece imi iau apararea si singura.

| ellenandreea a răspuns:

Bataia e pentru fraieri.