| alexandradlr a întrebat:

Fetelor, cum vi s-ar părea sa va pună mana pe fund mereu când va pupați?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Categoric NU!
Este un gest vulgar pe care nu l-as accepta.

| mentholinks a răspuns:

Mai bine va pupati mai rar si faceti sex mai des. Daca tot iti pune mana pe fund inseamna ca are nevoie de mai mult.

| Nirvanaaa a răspuns:

Dubios. Așa mi s-ar părea.

| haileewatson a răspuns:

E ok, Inseamna ca il exciti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cine mi-o pune. Mâna pe fund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salutare Alexandru, nu e frumos asa ceva din cate stiu eu, mai bine sa va apuce de la spate, dar asta este un gest urat si inacceptabil pentru unele fete!

| AIeXxX a răspuns:

Hai ca nu cred că sunteți toate serioaselaughing

| sparklingqueen a răspuns:

Depinde ce fel de stare am, dar daca ma intrebi acum, m-as desparti de el daca mi-ar pune mana pe fund.Intr-o relatie eu dau respect, cand mi se da respect.

| AIeXxX a răspuns (pentru sparklingqueen):

Hai ca nu cred că sunteți toate serioase laughing

| Cozmea022004 a răspuns:

Inseamna ca este excitat, si ca vrea mai mult. Pana la urma tot iubire e