| StudioObscen a întrebat:

Fetelor, dacă ați cunoaște un băiat frumos și la prima voastră partidă de sex oral făcută lui, constatați că el are o igienă precară în zona intimă...Ce ați face? Cum ați reacționa?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Psihopat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu uiti ca facind sex oral barbatului ii deschizi poarta masturbarii si a materialelor pornografice.
Relatia sexuala normala e cu totul altceva decat sexul oral.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Juliena,am impresia ca ti s-a blocat prima chakra.Activeaz-o si totul ti se va parea mai clar.

| DaNaX20 a răspuns:

Nu i-as face oral daca il vad ca e precar si nespalat.

| MrJoker30 a răspuns (pentru DaNaX20):

Dar daca nu ar fi ai face?

| DaNaX20 a răspuns (pentru MrJoker30):

Da.

| MrJoker30 a răspuns (pentru DaNaX20):

Hmm... si iti produce placere chestia asta? Adica eu vad satisfactie doar in cazul sexului normal, vaginal.

| Andreea22ade a răspuns:

In.primul rand nu i as face oral si in al doilea rand i as spune sa se spele