| anonim_4396 a întrebat:

Să zicem că o femeie nu simte atracție si nu are sentimente pentru un bărbat care îi este doar prieten.
El arată normal, nu e nici urat nici frumos iar la caracter/comportament e ok. Nu e căsătorit sau in vreo relație, nici ea.
El îi propune să facă sex cu el în schimbul unui favor, asigurand-o că nu va afla nimeni. Ea accepta.
In timpul actului sexual, ea simte plăcere.

Cum poate o femeie simți plăcere sexuală dacă nu e atrasă de individ, dar nici nu-i displace de el?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Simplu, prin stimularea organelor sexuale se ajunge la placere!
Si daca iti folosesti propriul deget si te masturbezi tot simti placere, dar asta nu inseamna ca esti indragostita de degetul tau!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca stii sa faci sex de calitate ca barbat se poate ca muierea aia sa ii placa asta chiar daca nu te place initial, daca un tip iti da limbi si stie meserie nu conteaza cum arata

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă plăcerea sexuală nu are atracția sau deisplăcerea la bază ci confomația fiziologică, veche de miliarde de ani. Așa poate.

| Hammurabi a răspuns:

Cum poate toată populația planetei să simtă plăcere sexuală dacă se masturbează?
Că doar nimeni nu e atras de propria mână. laughing
Sau e?

| anonim3247 a răspuns:

Scenariul e bine făcut, numai că ceilalți nu au înțeles.

| GeorgeCazan a răspuns:

Sincer la ce ai scris, nu-ți pot răspunde elocvent. Adică dacă ea accepta sa facă sex cu el, nu o face pentru plăcere și în timpul sexul simte plăcere? Ce rahat de scenariu e ăsta? Deci trebuia doar sexata și ea sta asa pasiva?

| Allhambra a răspuns:

Un act sexual, e doar un act sexual. Oricât ar vrea unii să-l lipească strâns și inseparabil de sentimentul de iubire.
Iar ea e cu un tip care nu-i displace, dar nici nu-l iubește. Ce ar împiedica-o să se bucure fizic de actul în sine?

| lauralaurette23 a răspuns:

Culmea, cele mai multe femei isi fakeuisc orgasmul cu iubitii lor pe care chiar ii plac, iar tu ai avut orgasm cu un tip pe care nu prea il placi. E un eveniment stiintific, chiar laughing)

Dar, e normal, se numeste stiinta si placere sexuala, e uman. Acum, stau si ma gandesc, cat de smecher trebuie sa fi fost tipul incat sa te fi convins sau santajat sa faci asta in schimbul respectivului favor. Chiar sunt mega-curioasa si tin sa-l felicit, e tare rau de tot pe negociere, tipul laughing)

Care a fost favorul, ca ne-ai facut curiosi? laughing)