| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum reactionati cand mergeti in mall cu iubitul vostru si dintr-o data va ia de la spate si va pune cu fata de un perete, cu o mana va tine mainiile si cu cealalta va da palme peste fund in plublic, cum ati reactiona?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Ce dracu' ai visat azinoapte? laughing

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar un cocalar sau golan ar putea face asta, nu un barbat normal la cap.
Evident nu mi s-ar putea intampla mie asta, fiindca nu as iesii niciodata cu un cocalar de 2 lei, care confunda mallul cu debaraua.

| Fatamuntilor a răspuns:

Va fi,, fostul''
Iar ca amintire un sut in,, bijuteriile familiei'' poate nu se mai reproduce!

| Sofer a răspuns:

Ar fi rușinate laughing nu s-ar aștepta la asa ceva.

| Lukasssz a răspuns:

Cred ca ar face sex acolo in mall laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey Verginel, aș scoate telefonul din buzunar și aș începe un live pe Insta.
Tre' să știe "prietenilii" ce mascul alfa am.

| StefanIlAreMare a răspuns:

Le-ai lua prin surprindere laughing)))