| Andr3i1996 a întrebat:

Fetelor, daca un baiat vrea sa va faca sex oral ati accepta? Daca baiatul respectiv e disperat dupa voi?

19 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Doamne da disperat esti omule, da vei primi un pumn in fata

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru RAY):

Va primii el o plă n gură

Răspuns utilizator avertizat
| Xpressurself a răspuns:

Ar accepta ele daca ai avea si tu rabdare sa parcurgi niste pasi. trebuie sa intelegi ritualul imperechierii pentru inceput si sa-l pui in practica:
-buna, imi place cum te-ai aranjat, parfumul tau bla bla bla depinde cu ce vrea ea sa iasa in evidenta
-o atitudine optimista, increzatoare, vesela, zambetul pe buze
-ce faci, hai sa ne plimbam putin...
-vreau sa te invit la o pizza, un suc, la un club sa dansam
-pot sa te conduc acasa
-vrei sa ne vedem si maine
- etc etc etc

| MidnightR a răspuns:

Mila la saraci, nu la disperati dupa sex.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Chiar trebuie sa citim asta?

Răspuns utilizator avertizat
| Andr3i1996 explică (pentru XAndreeaAndreeaX):

Vai sensibil-o, nu citi sa sa nu cumva sa-ti iasa bube pe tenul ala frumos...

| XAndreeaAndreeaX a răspuns (pentru Andr3i1996):

Trebuie sa iti faci o iubita sa lasi naibii la**...

| Andr3i1996 explică (pentru XAndreeaAndreeaX):

De parca tu nu iti furisezi degetelul la aia mica seara in pat, gandindu-te la fat frumos ala al taulaughing. Oricum, mersi de sfat. peacewinking

| XAndreeaAndreeaX a răspuns (pentru Andr3i1996):

Prefer barbatu!

| ridhimagupta a răspuns:

NU

| Andr3i1996 explică (pentru ridhimagupta):

Iti place doar sa faci?

| ridhimagupta a răspuns (pentru Andr3i1996):

Nici una nici alta

| Andr3i1996 explică (pentru ridhimagupta):

Esti ipocrita, spui asa doar ca sa spui si tu ceva, dar sigur ai facut miiiniiim la un baiat sau daca nu sigur o sa faci. peace happy

| ridhimagupta a răspuns (pentru Andr3i1996):

Nu iti mai da tu cu presupusul ca nu esti in masura, nu cred ca te intereseaza pe tine daca am facut sau voi face

| Andr3i1996 explică (pentru ridhimagupta):

Ok, imi cer scuze daca am fost indiscret dar stiu de ce ti-am scris asa happy