| JustStitch a întrebat:

Fetelor, dacă prietenul vostru,din curiozitate si aceasta fii d mare, si v-ar propune să vă facă sex oral, cum ați reacționa? Ați accepta propunerea lui?

11 răspunsuri:
| darkhell217 a răspuns:

E normal sa-i faci, de preferabil dupa un dus, ar fi mai igienic

| sofisis a răspuns:

Uhm, cati ani ai? Tot de curiozitate...

| JustStitch explică (pentru sofisis):

21 AM

| sofisis a răspuns (pentru JustStitch):

Si la 21 de ani ai dubii in privinta sexului oral? Mai ales cel primit?
De ce?

| HadesSs a răspuns:

Numai propune, treci direct la fapte... dupa ce iti faci buletinul eventual...

| sofisis a răspuns (pentru HadesSs):

* Nu mai

| Steam321 a răspuns (pentru sofisis):

O ai revenit pe TPU nu te mai văzusem de mult

| sofisis a răspuns (pentru Steam321):

Do I know you?

| sweetangels a răspuns:

Daca stai prost cu igiena, refuza-l. N-are rost sa-l dezamagesti, dupa aia o sa-i fie scarba de femei rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| OMFGConrad a răspuns:

Și eu care credeam că e ceva normal...