| TurneanuEdi a întrebat:

Fetelor, dacă prietenul vostru v-ar spune că vrea să încercați ceva inedit, și-anume: să îl ungeți cu un tub cu frișcă în zona intimă și apoi să-i faceți felație până ce înghițiți toată frișca din el. I-ați face pe plac? V-ar surâde să încercați asta cu un băiat pervers, sincer fără mișto...Asta în cazul în care nu ați mai făcut asta?

7 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Da, asta e o fantezie foarte comună şi uşor de îndeplinit.

Răspuns utilizator avertizat
| Mada606 a răspuns:

Eu cred că fiecare are câte o fantezie și dacă îndeplinești una și se va face pe plac și ție la rândul tău, cam asta e părerea mea

| TurneanuEdi explică (pentru Mada606):

Sigur că îți va face și el pe plac. Te va unge și el la rândul său cu puțină frișcă pe botik.

| Mada606 a răspuns (pentru TurneanuEdi):

Ce urât, eu chiar am încercat să-ți răspund la întrebare și tu faci mișto :/

| TurneanuEdi explică (pentru Mada606):

Dar nu face nimeni mișto iubito, eu am fost serios...Și băieții trebuie să fie recunoscători și să le întoarcă favoarea fetelor. Sau nu-ți place frișca? happy