| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor cum ati reactiona daca iubi v-ar face cadou o felicitare in care isi cere scuze ca nu are bani de cadou?

Răspuns Câştigător
| Lukasssz a răspuns:

Cred ca l-ar face sa inghita felicitarea laughing

5 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

N-a avut, n-a avut, nu a asta e problema. Problema e ca a scris-o în felicitare. În felicitari, de obicei, adresezi gânduri bune persoanelor dragi, nu scrii ca nu ai avut bani sa le iei cadou. Asta isi da seama omul singur când primește felicitarea. Dar dacă simte neaparat sa o spună apoi sa o facă verbal laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-aș dărui și eu o felicitare aidoma.

| Pnin a răspuns:

M-as simti prost pentru el. Aiurea gest.

| andreiceltare a răspuns:

Tragi pe dreapta de la vecina ceva si il faci cadou

| Jdjdjd a răspuns:

Pai eu una aș aprecia mult dacă felicitarea ar fi făcut-o cu drag și ar spune tot ce simte în ea nu să-mi spună că nu are bani de cadou.mi s ar parea penibil.Eu una nu pun accent pe chestiile materiale, dacă e ceva făcut de el, din drag, e cel mai important