| xzcvzxczxcv a întrebat:

Fetelor, dacă un băiat sau prietenul v-ar cere să vă facă sex oral când sunteți pe stop, cum ați reacționa? Ați accepta? happy

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare ingrozitor de scarbos si n-as intelege de ce ar vrea sa faca asta. As incepe sa-mi pun niste semne de intrebare si as discuta clar si deschis cu el de ce ar vrea. Daca doar s gandeste la placerea mea, as aprecia enorm dar tot nu l-as lasa, nu e normal iar sangele ala e murdar si plin de microbi, e nesanatos pe langa faptul ca e scarbos.

| SG1995 a răspuns:

Ce noroc că nu-s femei, care să-mi exprim părerea de mascul: De ce naiba ar face cineva asta? De ce? E cumva vreun vampir sexual sau ceva de genu?

| deeeaqq a răspuns:

Nu, pentru ca sunt o ființă bună şi mi e milă de el.
Sau că nu-mi arde de nimic când sunt pe stop. Nee, tot prima variantă.

| xzcvzxczxcv explică (pentru Necunoscut112):

Și dacă el ți-ar spune că nu îi este scârbă, zi-mi și mie care e motivul pentru care nu ai accepta?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru xzcvzxczxcv):

Mi-e scarba mie. As putea vomita pe acolo in timp ce il face.

| DrGoogle a răspuns:

Cred ca esti cu capu rau de tot...mai face omu sex pe stop, dar sex oral serios?

| ZambetColorat98 a răspuns:

Daca el ti-a cerut asta inseamna ca nu ii este scarba de tine si iubeste tot ceea ce este legat de tine. Eu sincer l-as intreba daca nu ii este scarba, iar el daca spune ca nu. as acceptata happy

| MEB a răspuns:

Clar nu.