| Antonhuge a întrebat:

Fetelor, dacă v-ați afla la un club, o discotecă, un festival etc. și un băiat v-ar aborda și v-ar propune o mie de euro ca să-l lăsați să vă facă cunilingus preț de un minut... Care ar fi reacția voastră?

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ar fi bani falsi, placerea si orgasmul tau sunt mai mari, de ce sa plateasca pentru ceva ce poate avea si fara bani, doar stiind sa se poarte?!?
Stai cuminte ca nu mai este nimic de inventat in materie de relatii!

| Andreeush a răspuns:

În primul rând cred că de vreo 3-4 ani nu mai merg prin cluburi și nu aș accepta așa ceva.

| alina2k18 a răspuns:

Suna bine in TEORIE laughing ca practic pl laughing

| Fllrin a răspuns:

Cu totii am fost adolescenti cu ganduri de genul, dar intrebarea asta e prea aiurea