| Subtill23 a întrebat:

Fetelor, dacă v-ați afla la un club, eveniment etc. în compania unor băieți frumoși, plăcuți, iar după ceva distracție, aceștia vă propun să faceți sex cu ei într-o rulotă...V-ar tenta o astfel de provocare? Ați face-o? Fără răspunsuri la mișto... Vreau doar părerea fetelor happy

2 răspunsuri:
| Li200La a răspuns:

Da frate. Viața e lunga. Trebuie sa profiți de ea. O sa stai cuminte ca bleaga oricum la bătrânețe. Bucura te de tinerețe