| RemX5 a întrebat:

Întrebarea se adresează exclusiv fetelor care iubesc viața: Dacă v-ați afla la un club, discotecă etc. și un băiat elegant și îngrijit v-ar oferi ceva de băut, ar intra cu voi în vorbă, iar după un dialog cu el, el vă propune să mergeți la el în mașina lui scumpă cu banchetele din piele să faceți sex.Dacă băiatul respectiv ar arăta bine și v-ați da seama că el este înstărit...Ați accepta să mergeți cu el în mașina dânsului să faceți sex cu el pentru mulți bani, atât timp cât totul s-ar face discret, fără filmări pe ascuns și alte prostii... Vreau să-mi spuneți sincer, v-ar tenta o astfel de aventură dacă s-ar ivi ocazia? Ați accepta să faceți asta? Vă rog, nu mai veniți cu fraze cum că aș fi un frustrat, complexat șamd. că le ignor, eu vreau doar părerile fetelor, pentru că pe ele le întreb happy

Răspuns Câştigător
| Voidwithin a răspuns:

Am sa te dazamagesc /nu-s fata/, dar exista si vesti bune,
ar face-o si fara bani, atata timp cat exista atractie si individul respectiv nu e un pampalau, garantat da!
Femeile sunt fiinte ca si noi si le place viata si distractie poate chiar mai mult decat noua. Chiar crezi ca ele stau ore in sir la salon si se imbraca provocativ fara vreo intetie de natura sexuala. De fiecare data cand merg in club se gandesc ca vor fi abordate de un barbat adevarat, daca vroiau doar sa danseze dadeau acasa petrecere in pijamale...

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Tinere,cate conturi ai? Iar se bat hormonii cap in cap?!

| AlexDFY a răspuns:

Nu sunt fata, dar iti spun sigur ca exista si femei care vor astfel de aventuri, dar marea majoritate nu, deci sa zicem cam 1/10 femei o sa accepte.De obicei cele care accepta nu o sa fie prea inteligente, deci nu te astepta la un sex chiar foarte bun.Si ce a spus @Voidwithin mai sus, e adevarat.