| Daviduku a întrebat:

Fetelor, dacă v-ați afla la un eveniment (festival, concert în aer liber) iar acolo ați cunoaște un bărbat care vă place, iar bărbatul respectiv v-ar spune că vrea să mergeți în pădure să faceți sex în aer liber... Vi s-ar părea incitantă o experiență din asta, ați accepta?

4 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Sex in padure, ce romantic, si ce comod. Daca suntntantari, si mai bine

| lorena1gianinak a răspuns:

Sexul cu un strain mai ales intr-o padure e un risc mult prea mare.Nu stii nimic despre persoana respectiva care poate fi oricetongueroxenet, traficant de carne vie, bolnav de HIV si alte boli care se pot lua prin transmitere sexuala.Sau poate chiar un criminal in serie.Lucrul asta daca vrei sa il faci, trebuie facut cu o persoana pe care o cunosti foarte bine si ai incredere in ea.

| Ale5184 a răspuns:

Nu. Riscul sa faci sex cu un necunoscut este destul de mare, mai ales intr-o padure

| pirjaxemiliaxgeorgiana a răspuns:

Nu suna rau, e romantic si nebunesc in acelasi timp, sunt si dezavantaje: tantari, capuse, dar eu una sincer as accepta