| anonim32104333 a întrebat:

Pentru fete: Dacă ați cunoaște un băiat într-un parc de car sunteți atrase și care, la un moment dat, el vă duce să vă dea o șaorma și ceva de băut, o înghețată, iar apoi vă spune că vrea să-i faceți un oral rapid pe o bancă, în public...Vi s-ar părea incitantă o astfel de experiență? Ați accepta asta?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De unde spanac tot apareti cu intrebari din astea de ca.cat? Chiar nu aveti altceva de facut acum ca e vacanta decat sa va insirati fanteziile sexualo shaormiste maionezistice aici?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru suntserios):

E acelaşi. Are aceeaşi "scriitură" laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Necunoscut112):

Acelasi cine?

| Necunoscut112 a răspuns (pentru anonim_4396):

Acelaşi tip care postează aceleaşi mizerii de pe câteva conturi.

| pooly23 a răspuns (pentru suntserios):

Bine zis.

| SG1995 a răspuns:

De ce dracu i-ar face o tipa sex oral unuia care a scos-o la o shaorma, nici daca mergi la un restaurant de kux cu o tipa n-ai sanse sa o convingi usor sa-ti faca sex oral.

| Necunoscut112 a răspuns:

Aş accepta doar dacă shorma e cu de toate fără ceapă, altfel nu.

| Kiwibibilă a răspuns:

Mare lingău tati.

| LiquorWitNoJuice a răspuns:

Ai o imaginatie bogata. Te-ai gandit sa scrii o carte? happy

| DariuzV5 a răspuns:

Ce dracu ii cu intrebarile astea? Zi odata ca cineva ti-a cerut asta in public si nu mai fa chestii de astea ca nu stiu la ce dracu te ajuta