| Inga22 a întrebat:

Fetelor, dacă ați cunoaște un bărbat de care vă place, iar într-o seară, ați ieși împreună la o plimbare, la un suc etc. și el vă spune că vrea să faceți sex în mașină, vi s-ar părea ceva ieșit din comun și ați refuza sau ați accepta asta?

17 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Bravo!

| Adry05 a răspuns:

Logic că aș refuza, și nici că i-aș mai acorda altă șansă

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Chestia asta tine de mai multi factori. In primul rand, ce fel de atractie simte fata pentru el, ce varsta au, ce fel de persoane sunt, etc.
Pentru o tipa de 22 de ani, solo, si un baiat ok (matur, nu boschet), o aventura pe bancheta masinii nu e nimic daunator.
Dar daca tipa e la inceputul experientelor sexuale, si spera la o relatie cu baiatul, chestia aia nu o duce prea departe, va fi doar folosita. Mai ales daca baiatul e vreun pici de 19 ani, care traieste 'smechereste' seara, cu masina lui ta-su.
Oricum, daca baiatul a cerut sex ca pe apa minerala, de la prima intalnire, e clar ca e o tentativa de Giani, care nu duce nicaieri.
Unul matur nu cerea asa, chiar daca avea acelasi plan.

| Andreeush a răspuns:

Ți se pare normal să faci sex cu cineva pe care abia l-ai cunoscut?

| Inga22 explică (pentru Andreeush):

Păi dacă am început să-l cunosc destul de bine și am ieșit de câteva ori, ar fi ceva în neregulă dacă am fac dragoste? Tu, de exemplu, dacă te-ai cunoaște cu un bărbat și te-ai îndrăgosti de el și să presupunem ipotetic că într-o seară ești excitată, la fel și el, și arde pasiunea în voi... Ai face sex cu el în mașină?

| Andreeush a răspuns (pentru Inga22):

Nu.

| alina2k18 a răspuns:

Daca are masina de minim 50 000winking acceptwinking

Răspuns utilizator avertizat
| alina2k18 a răspuns (pentru nimportequi):

Te-ai trezit si tu plictisitule laughing

| Goete a răspuns:

Ce "romantic"
Cu cate o mai fi facut asa, dupa?

| Goete a răspuns:

E important sa fie asq in ochii tai. Si tu in ochii lui

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-ar părea ceva ieşit din comun doar că nu aş putea să fac asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare iesit din comun sa ceara asa ceva atat de repede.
Gaseste alt baiat care te respecta.

| Paul754880338 a răspuns:

Acceptat sau iesit din comun asta... adica, sucul, masina, plimbarea sau sexul?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

I-as da doua palme si as pleca, daca as vrea o relatie serioasa, bineinteles.

Răspuns utilizator avertizat