| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor de 14 ani le plac baietii de 14 ani bine facuti si de treaba? Dau funda

4 răspunsuri:
| Eduard196 a răspuns:

Le plac baietii care nu pun astfel de intrebari. Sunt intrebari care le resping pe ele pentru ca arata ca ti-e frica de orice pas pe care trebuie sa il faci

| StevenMetalhead a răspuns:

Băieți de treabă? Da! Ție ți-ar plăcea doar băiat curajos, care este responsabil, arată puternic și este popular prin școală. Chiar și celor mai tocilare fete le plac așa băieți. Însă la 14 ani nu toți băieții din ziua de azi ajung să înțeleagă acest lucru, la varsta aceasta ei umblă îndrăgostiți și se comportă ca niște ratați (majoritatea).

| PetruZMihai a răspuns:

No money no girls

| Asuganni a răspuns:

Depinde prin ce se refera la bine facuti, cu muschi? Nu trebuie sa fi mușchiulos ca o fata sa te placa, trebuie sa fi bine educat si sa stii cum sa vorbesti cu ea, si sigur o vei impresiona si poate vorbiti, dar sunt si multe fete de 13 ani foarte dragute si frumoase. Totul depinde de tine. Bafta