| Alex_Alex_1977 a întrebat:

Ce le place fetelor : baietii bine facuti sau baietii care canta la chitara?

12 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Baietii sensibili si destepti.

| RAY a răspuns:

Nu noi alegem ceea ce ne place

| minrest a răspuns:

Depinde, unor fete care este tocilare le place si baieti care stii sa scrie.

| WaterDrop a răspuns:

Cei care canta la chitara si gatesc.Le dai pe spate.

| deeeaqq a răspuns:

Ne plac băieții care nu sunt agramați, pupsj.

| PersonajFictiv a răspuns:

Aia care conduc tiru.

| PersonajFictiv a răspuns:

Preferintele femeilor difera.
Daca ai muschii / canti la chitara si esti prost degeaba.
De obicei le plac baietii care le inteleg,pe care se pot baza in caz de o problema, etc, bla, bla, bla.

| ShaOfHatred a răspuns:

I like big booty boyzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le plac baietii care canta la chitara in background in timp ce se simt bine cu baietii bine facuti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O,Doamne! Daca.mi canti "Iubita mea sa ne.aruncam in mare", acompaniat de chitara, iti jur iubire vesnica.

| Daniel9988 a răspuns:

Eu nu am aveam un corp sculptat cand o curtam pe actuala mea sotie, dar compuneam poezii foarte frumoase.Credeam ca ii voi atrage atentia daca ma va vedea musculos.M-am apucat eu ca prostul cu cate 2-3 ore de sala pe zi pana am ajuns ca Rambo, ca in final sa imi dau seama ca dansei ii placeau poeziile mele, nici nu observase ca facusem muschi.Deci in concluzie fetelor le plac baietii naturali, senimentali, educati.Un baiat care o face pe fata iubita sa planga nu merita dragostea ei.

| unicorn21 a răspuns:

Depinde de fată și de băiat. De geaba este bine făcut sau cântă la chitară dacă este un nesimțit. În legătură cu chitaristul trebuie să știe să cânte nu doar să omoare bietul instrument. În ceea ce privește băieții bine făcuți nu contează cât are spatele de lat dacă este pitic (în opina mea sub 1.70). Și de preferat este să fie bine făcut dar și chitarist și frumos la cap dar să fie și om bun (acum eu am vorbit de ideal așa că de aceia cer multe)