| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor,de cate ori faceti pe sapt. oral iubitului vostru?
Baieti, de cate ori cereti oral pe sapt. iubitei?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Astea nu sunt lucruri care se cer, ar trebui sa vina natural intr-o partida de sex. Daca stai sa numeri de cate orice ceri si primesti sau nu ai o problema.

| RAY a răspuns:

Baieti, de cate ori cereti oral pe sapt. iubitei?
de cate ori am banii sai ofer

| Violleta2022 a răspuns:

De cate ori ceri, fii pregatit sa si oferi!
Ca atare, nimeni nu este in pierdere, atata vreme cat primeste si apoi ofera!

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai posibilitatea de a putea alege raspunsul preferat :
https://www.youtube.com/watch?v=EczQmatzJCg
https://www.youtube.com/watch?v=zpj_GJ2Jedo
:D

| sofisis a răspuns:

Daca ajungi sa poti face o statistica pe chestia asta, e grav.

| Plato a răspuns:

Mai, tu esti pornita rau pe subiectul asta. Tie nu iti place, lui ii place. El totusi cere, desi stie ca o faci din obligatie. Rezulta ca tine mai mult la placerea lui decat la tine, esti pentru el un obiect sexual. Vezi? E foarte simplu. Nu da doi bani pe tine, te asigur. Nu am absolut nicio idee de ce nu te-ai despartit inca de el, se pare ca naivitatea oamenilor ma va surprinde in continuare.
Nu cred ca e un orar, ca la scoala, sa scrii marti de la 8 la 9 avem oral. Nu o face nimeni programat, de un anumit numar de ori, ci natural, spontan. Iti reamintesc ca el te considera un obiect.

| GeneviveJ a răspuns:

Parerea mea e ca nu trebuie sa "ceri" oral ci asta trebuie sa vina din dorinta fiecaruia. Poate azi ai chef de un numar rapid si nu ai chef de alea alea. Si poate maine seara stati in pat linistiti si dintr-una in alta ajungeti sa faceti o partida de dragoste senzuala fu tot tacamul : oral, preludiu intens si lung, pozitii diferite etc. Dar parerea mea e ca nu trebuie sa ceri asta sau sa te simti obligat sa o faci. Trebuie sa fi luat prin suprindere si mereu sa o faci din proprie initiativa happy

| antiqque a răspuns:

Primesc de 1-3 ori, depinde.
Ce ma dispera pe mine e ca ea nu vrea sa si primeasca, m-am oferit de multe ori laughing