| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey fetelor, voi cand ii faceti oral iubitului vostru il priviti in ochi?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Depinde cât ești de dotat.
Că dacă o ai mică, nu prea mai are cum (geometric) să te privească și în ochi. rolling on the floor

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cu conditia ca si baiatul sa faca concomitent oral fetei si sa priveasca in acelasi timp in ochii ei!

PS la asa intrebare... asa raspuns!

| ionur a răspuns:

întrebare asta sale pui la curve nu la fete bro-_-

o fata care se respectă cu Adevărată și este curată cu Adevărat nu ar face așa ceva Niciodată.

Ce vezi tu în filmele alea alea nu sunt fete Adevărată alea sunt curve. La alea sa pui intrebare asta.