| Andr3i1996 a întrebat:

Fetelor, de ce sunteti atat de usor de prostit si puneti botul la vrajelile cocalarilor si acceptati sa fiti *** de cei mai cocalari manelari? Va place sa fiti folosite? Cunosc fete care si-o pun din prima maxim a doua seara cu niste cocalari analfabeti, ca majoritatea dintre voi de altfel...Nu inteleg, de ce nu v-ati uita la un baiat care va iubeste, si care ar tine la voi si acceptati relatii din astea de "unica folosinta" cu toti tganii cu bani, "jmecherii" cu masini samd? Chiar va place sa fiti folosite?

13 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Sunt convinsa ca cele descrise de tine mai sus fac parte si ele la randul lor din categoria "pitipoance".
Nu stiu in ce cercuri te invarti tu sau pe ce tip de fete pui ochii, insa in mod clar trebuie sa faci niste schimbari in viata ta, din moment ce pari atat de deranjat.

| Prezidentul a răspuns:

Da-ti silinta daca vrei s-o... faci fericita.

Precum ai zis "bani" man, ti-ai raspuns singur.

| RAY a răspuns:

La fete le plac badboys nu baieti cuminti care vor din prima relatii apoi devin obsesivi, nu toti badboys sunt cocalari sau manelisti, tu esti frustrat ca esti un baiat cuminte si nu ai ce sa faci in fata unui adevarat mascul de multe ori fetele te baga in freindzone, faza cu masinii nu toate fug dupa asa ceva, repet urla frustrarile in tine acuma ca tu esti virgin iar aia cum le spui tu au fete noapte de noapte pentru ca sunt masculi alfa, orice fata vrea un barbat e logic

| Andr3i1996 explică (pentru RAY):

Tu ce fel de mascul esti?

| RAY a răspuns (pentru Andr3i1996):

Nu ma consider mascul, femela, ma consider unisex, asta nu-i o gluma

| mentholinks a răspuns:

Eu tind sa cred ca fetele sunt de fapt mai ahtiate dupa sex decat baietii, cel putin odata ce l-au cunoscut.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mentholinks):

Eu tind sa cred ca ai cunoscut doar una sau doua si generalizezi asupra rasei masculine bazandu-te pe propriul exemplu dupa care generalizezi asupra femeilor prin prisma a unul sau doua exemple.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RAY27TM spunandu-i altui baiat ca e praf si frustrat doar pentru ca spune ce spunea si el cu o luna in urma. Definitia ipocriziei si a prostului gust.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Vezi ca e 25, nu 27....incurci si dai amenda cui nu trebuie.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Nici in gluma sa nu insinuezi ca ar putea exista mai multi de Ray! Pana si ironia sortii ar trebui sa aiba o limita.

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am insinuat ca s-a dedublat RAY. Ci ca esti ametit de cap

| anonim_4396 a răspuns (pentru sofisis):

Fifi, Fefe, 25, 27...