| anduktz a întrebat:

Fetelor de ce acceptati sa fiti amante?

13 răspunsuri:
| Baby a răspuns:

Pentru ca il iubesc happy Am fost " amanta ", am pus cu ghilimele pentru ca el nu e casatorit, nu suntem asa mari, dar are prietena. Si cand ma gandesc ca pe mine ma trata in puf si cu ea nici de 14 februarie nu a vrut sa se vada. parca imi statea bine ca "amanta" big grin

| DAHAKA31 a răspuns:

De ale dracu de craciun de paste de mere MORENA!

| Vibrations a răspuns:

Pentru ca toți bărbații buni sunt căsătoriți.

| Lauria a răspuns:

Eu nu aş accepta asta nici în ruptul capului.Sincer,acele femei care nu pot găsi un bărbat singur mi se par cam slabe de înger.Nu înţeleg de ce trebuie neapărat să fie căsătorit...E mai cool aşa?

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns (pentru Lauria):

Lasa vrajeala mawinking cand va vad ma doare capu sunt mii si mii de cazuri mai ales printre adolescenti ca mi-a furat prietenu/prietena ce va tot dati asa inteligente? phu mintiti ce ingheata apele incapabilelor

| Lauria a răspuns (pentru ĦΔŁŁØẄΣΣЙ):

Evident,voi vă credeţi mari deştepţi, fără greşeală.Dar dacă aş spune şi eu acelaşi lucru despre amanţi? Eu doar mi-am spus părerea, tu nu ai de unde să ştii ce gândesc eu.

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns (pentru Lauria):

Uite cevahappy catelul nu se baga pana cand cateaua nu ridica coada asa ca nu imi tine mie predici te rog frumos

| Lauria a răspuns (pentru ĦΔŁŁØẄΣΣЙ):

Bine,dar să ştii că nu toate fetele sunt aşa.Şi cu asta am încheiat discuţia.

| Pitzipoanca a răspuns (pentru ĦΔŁŁØẄΣΣЙ):

Vai, asta e exact mentalitate de tractorist care scuipa samanta. Cati ani ai?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Pitzipoanca):

Lol.
E probabil impuber, lasă-l.

| anduktz explică (pentru ĦΔŁŁØẄΣΣЙ):

Si daca cateau nu ridica coada si se tine catelu dupa ea...

| ĦΔŁŁØẄΣΣЙ a răspuns (pentru anduktz):

Asta e partea a doua dar uitandu-ma mai sus si vazand neamu roman. cum zice unu ceva sare satra mai rau ca la tigani nu are rost sa te mai complici cu toti si sa le explici parte in parte oricum nu vor intelege prostia e ereditara si de aceea vom ajunge un popor de prosti tampiti si analfabetiwinking

| ladymistakes a răspuns:

De curve, materialiste si incapabile happy. Fetele destepte sunt prea demne sa se coboare in asemenea hal...big grin