| pzh2000 a întrebat:

Fetelor deci nu va inteleg. daca un baiat se poarta bine cu voi, e manierat, inteligent, amabil, nu va inseala, sportiv, bine facut,. etc. toate calitatile care voi spuneti ca le apreciati... dc va plictisiti? cel putin asa cred.asta e raspunsul penibil la intrebari pe car il dau fetele cand parasesc pe cineva:"nu sunt intelsea, caut altundeva iubirea.". daca are calitati intr-un final il considerati fetita, afemeiat. dacxa are defecte fumeaza, e vilent, droguri, smecheras de cartier etc.tocamai ala va place. spuneti ca e o provocare.pe ala il considerati barbat.deci cum e nu va inteleg?

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Iti spun eu chiar daca majoritatea prefera smecherasi pana la urma tot la un baiat bun ajunghappy.

| LoryM22 a răspuns:

Ce dragut...hee heefemeile sunt dificile, insa daca exista compatibilitate, iubire si respect in relatie nu cred ca vor aparea probleme.Parerea mea,si eu sunt dificila,imi place sa fiu rasfatata,sunt incapatanata, insa daca stii sa apanezi o discutie aprinsa totul se rezolva de la sine.A si nu toate sunt asa cum ai avut tu "norocul"sa gasesti, sunt fete care apreciaza asta.Mai cauta happy

| Beweird a răspuns:

Pai sa fim simceri acum nimeni nu-i perfect si cateodata nici fetele nu stiu ce vor, faza e ca noi cautam dragostea adevaratabig grin... un baiat pe care te poti baza si te intelege pentru ca odata si o data si el o sa vina sai supuna unei fete ce are pe suflet...dci ideea e ca intr-o relatie trebuie sa existe un echilibru

| Ovidyuu a răspuns:

Ba frate serios vorbind. feteles foarte complicate nu te mai chinui sa le intelegi ca nai sa poti niciodata. uita de fata aia si treci la alta happy bafta