| FaniiMei a întrebat:

Fetelor, dupa ce incep sa le vina ciclul le mai apare lichidul ala alb-galbui? Fundaa

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, secretia vaginala persista pana la menopauza. Insa ea nu trebuie sa fie alb-galbui, ci transparenta, foarte vag albiocioasa. Ajunge galbuie daca nu te speli la timp.

| mona a răspuns:

Da,o sa mai apara dar nu-i un motiv de ingrijorare

| Lamaitzza a răspuns:

^^ Dap. Apare.Am citit in cartea de biologie ca apare cu nu stiu cate zile inaintea menstruatiei. Poti sa o intrebi eventual pe mama ta sau sa citesti pe internet..sunt zeci de articole legate de asta.Multa sanatate iti doresc!

| Azµre a răspuns:

Multe suferă de candidoză și nu și-o tratează... Altele secretă organismul mai multă lubrifiere în timpul zilei.

| h3r a răspuns:

Da, o sa le apara.
Este ca o infectie.

| Amiiii69 a răspuns:

Daa! Toata viata! Din pacate.crying

| diana99999 a răspuns:

Asa se curata vaginul...este normal sa-ti curga acea secretiewinking

| DodoGirl a răspuns:

Daa! Toata viata! sad