| Eminescw a întrebat:

Fetelor, e adevărat că dacă sunteți bete, sunteți mai ușor de influențat, în sensul că sunteți mai ușor de convins să faceți sex?

8 răspunsuri:
| dragodana a răspuns:

Salut! Da.

| Eminescw explică (pentru dragodana):

Salut! Vrei să-mi explici și de ce?

| dragodana a răspuns (pentru Eminescw):

Salut! Alcoolul desinhiba.Practic nu mai ai niciun fel de retinere.Parca sunt mai dispusa sa accept la propunerile pertinente ale sotului.

| Eminescw explică (pentru dragodana):

Aha...Dar la propunerile altor bărbați, de exemplu dacă te-ai afla undeva la o discotecă etc și soțul tău nu ar fi cu tine iar un băiat ți-ar propune să faci sex cu el pentru două mii de euro, ai fi predispusă să *cedezi*, amețită fiind? Aștept răspuns happy

| dragodana a răspuns (pentru Eminescw):

Salut! Nu, nu cedez.Am invatat care e limita la alcool.Beau,dar nu ma imbat cat sa nu mai stiu de mine.Sa mor de dragul unui tip, dar tot nu-mi insel sotul. Poate ca nu ar afla niciodata, dar ar fi suficient ca stiu eu si nu m-as mai putea uita in ochii lui.Chestie de principiu.

| Fantastic7 a răspuns:

Da

| Natty1403 a răspuns:

Daa

| Simply123 a răspuns:

Da!