| Subtill23 a întrebat:

Fetelor, este adevărat că vă excitați mai mult/repede când consumați alcool și că sunteți predispuse să faceți sex cu orice băiat care *vă vrăjește* dacă acesta arată bine?

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Ori s-au inmultit obesedatii, ori esti acelasi frustrat cu x conturi!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Alt frustrat sexual...

| RAY a răspuns:

Daca arata bine indiferent de starea acelei fete ia va simti atractie fizica sexuala

| RAY a răspuns:

Daca arata bine indiferent de starea acelei fete ia va simti atractie fizica sexuala
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/......05fa2e.jpg
unu hot ca asta si cu barbati ar face sex

| Zabbyel a răspuns:

Alcolul este un afrodiac mai adecvact pentru fricoase, in general love strucklove strucklove struck, merge de minune la splendoarea minti lor rolling on the floor)))))))))))))rolling on the floor))))))))))))))))))))))rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))

| BlyeeetAK47 a răspuns:

N-ai ce face cu viata ta la 13 ani!?

Dar ca sa-ti raspund la intrebare,... da.