| 12345678877 a întrebat:

Fetelor, este adevărat că dacă nu faceți sex o perioadă mai lungă de timp vaginul vostru se strâmtează?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu se strimteaza si nu se modifica, fiind elastic!

| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca foarte multe femei ar alege sau ar accepta sa devina abstinente la nevoie chiar si peste 10 ani, in ideea de a redeveni iarasi stramte, noi, aproape...ca niste virgine laughing

| Freya1 a răspuns:

Nu

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Stai sa iti explic. Uitem tu ai gura. Daca tu mananci un hamburger cat capul tau inseamna ca ti se largeste gura? Vaginul are pereti elastici si revine la forma initiala chiar si dupa o ora dupa un contact sexual. Asta daca nu cumva alea baga o scula de 25+ cm si sa fie si groasa. Si jos zicea cineva de virgine ca sunt "noi". Pai majoritatea fetelor nu au himen elastic si se rupe usor, si nu are legatura cu sexul. Vaginul se largeste din cauza nasterilor naturale si din cauza treceri anilor ori din cauza unei infectii sau a unei boli.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Nu cred

| 12345678877 explică (pentru XAndreeaAndreeaX):

Mama mi-a spus că după ce a venit tata din pușcărie, unde a stat un an, abia că mai intra, s-a chinuit tata câteva minute bune ca să o poată introduce, că era aproape virgină. Vorbesc serios, fără vrăjeală.
Nu ai încercat să te abții un timp să mai faci dragoste iar după să vezi dacă pățești la fel cum a pățit maică-mea?

| CristianCristian99 a răspuns (pentru 12345678877):

Mamata?

| Elena2106 a răspuns:

Nu. Nu este adevarat dar daca nu faci sex o perioada lunga de timp este mai greu pana intra penisul inauntru. dar vaginul nu se stramteaza