| RemX5 a întrebat:

Fetelor, în general, când îi faceți oral unui băiat și acesta își dă drumu în gură, cum preferați, să scuipați sau să înghițiți? A, să nu uit: Vă excită gustul lichidului seminal sau vă este greață/vă dezgustă?

6 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

De unde ati aparut frate cu intrebarile astea? Se vede ca au luat copii vacanta si se plictisesc rau!

Răspuns utilizator avertizat
| LoveSleep a răspuns (pentru ROB3RT89):

A 5-a oara o zici pe aia cu vacanța.
Ai "bind" pe tastă?

| ROB3RT89 a răspuns (pentru RemX5):

Gresesti,sunt fete nu femei, fa o difrenta! Si da, sunt multe fete sincere care sa-ti raspunda happy

| ROB3RT89 a răspuns (pentru LoveSleep):

Da,pe f12, pacat cai afecteaza pe cei in cauza!

| Aslam a răspuns:

De ce nu o intrebi pur si simplu pe mama ta? Trebuie sa intrebi pe internet? rolling on the floor))