| RAY a întrebat:

Fetelor in mod sincer, cat de sincere sunteti fata de iubitul vostru?

13 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

95%

| sofisis a răspuns:

O vorba din popor spune ca barbatul trebuie sa te cunoasca de la brau in jos. Ce ai in cap sa nu stie niciodata. laughing)
Sunt sincera cu el in proportie de 90%.

| Emma30555 a răspuns:

Nu poți fi sincera fata de iubit dacă simți ca el nu te înțelege. E ca un cerc vicios. Simți ca nu te înțelege și preferi sa ascunzi adevărul ca nu iasă cearta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E invechita chestia asta. E mult mai bine sa fie sincere cu un strain necunoscut. Pe iubi lasã sa-l mintã frumos.

| Rux04 a răspuns:

Sunt 100%.

| Tranconoid a răspuns:

Sa asculti de ele. Nu te vor minte niciodata. Poti sa fi cel mai bun om de pe pamant ca tot te ranesc. Iti rup sufletul in miliarde de bucatele. Dar mereu cand ma gandesc la asta ma face sa ma simt asa fara viata. Puteti sa ma judecati cat vreti nu imi pasa. Nu stiti prin ce am trecut. Multe fete mereu mint dar cateva sunt chiar bune dar foarte greu de gasit. De exemplu din cauza unei fete care ma mintea m-am schimbat intr-un baiat rau. Dupa cand am gasit o fata care chiar era perfecta am renuntat la ea

| Sara1248 a răspuns:

100% de sincera. E omul caruia ii pot spune absolut orice, si la fel face si el cu mine.

| Endoryus a răspuns (pentru Sara1248):

Am ras cu lacrimi. Mersi!

| Sara1248 a răspuns (pentru Endoryus):

Avec plaisir! happy

| NumeleDeUtilizatorTrebuieSaNuDepas a răspuns:

Nici macar numele meu adevarat nu il stie lol xD wtf in ce secol traim
#OIauSiPlec

| AlynAlum a răspuns:

Sinceritatea este cel mai bun lucru pentru o relatie de lunga durata. Relatia mea, de exemplu, este bazata pe sinceritate si adevar. Ar trebui sa fi sincera cu el daca vrei sa fie si el sincer cu tine. Sper ca ti-am fost de ajutor pup

| AlynAlum a răspuns:

Mnah. sper ca am ajutat

| RAY explică (pentru AlynAlum):

Cu ce anume?