| Chimilica a întrebat:

Fetelor inca odata ajutor. Aseara am iesit dupa TPU ca mi-a fost mai rau. Am vomitat. Imi curgea sange si daca stranutam orice faceam imi curgea. Se poate sa am chist? Am dureri insuportabile si vomit din cauza durerii. Azi am luat un piroxicam de fapt jumatate din pastila si mi-a trecut ma simt perfect dar tot ma macina gandul. Ce oi avea? Funda + Vot

2 răspunsuri:
| blaxy a răspuns:

De ce nu mergi la medic sa vezi ce e? sau sa-i spui mamei. poate fi orice.de la ceva simplu la ceva grav.

| Daliutza a răspuns:

Parerea mea este sa consulti un doctor ...ca asa e te apuca cand iti e lomeah mai draga