| Gomios a întrebat:

Fetelor intrebare asta e pentru voi. Va plac băieții slabuti fara mulți mușchi? Sau cei mai plinuti cu mușchi? Si cand ma refer la băieți, zic de cei de vreo 12/13 ani.

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mie imi plac cei cu creier, sau cu note mari la invatatura!
Cat privesc copii de 12-13 ani...ii lasam sa mai creasca, ca-s mult prea micuti!

| Freya1 a răspuns:

Nu am cum sa iti dau un raspuns clar am 22 si nu are cum sa imi placa cineva de 12 13 ani dar daca e sa luam la general nu trebuie neaparat sa aiba muschi sau sa fie slab trebuie sa aiba acel ceva in fizic care sa imi placa spre exemplu daca este slab sau gras sa poarte asta cu demnitate sa ia niste haine care sa ii vina si daca parul ii sta bine sau are niste ochi frumosi sa ma cucereasca cu asta

| Volsvagan70 a răspuns (pentru Freya1):

Deci eu as putea fi refuzat doar pentru ca am parul scurt?

| Freya1 a răspuns (pentru Volsvagan70):

Nu.Chear e ok sa ai parul scurt ca doar esti baiat dar era un exemplu doar

| Necunoscut112 a răspuns:

Dacă eşti plinuţ nu înseamnă neapărat că ai şi muşchi.

| Necunoscut112 a răspuns:

Aaah. Tu zici de băieţei. La 13 ani nu are muşchi niciun băiat. Poate doar sa fie slab, sau gras.

| H4z0n a răspuns (pentru Necunoscut112):

Sincer, aici gresesti. Eu cand eram in clasa a 7 a erau cel putin 6 tipi in clasa cu muschi (de la frectie, bineinteles)

| Volsvagan70 a răspuns:

Ce muschi la 12/13 ani ma?