| Floofficial a întrebat:

Fetelor ce tip de baietii va plac? cei mai slabuti sau cei mai plinuti?big grin

10 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Cei ok, bine facuti. Acum daca imi place de el si e slab, n-am ce face

| MissmysteriousS a răspuns:

Cei.potriviţi, să nu fie nici un sac de crengi, dar nici o gogoaşă cu ciocolată.
Aş fi ironică dacă i-aş neglija pe cei cu o masă musculară dezvoltată, dar degeaba e 'Făt Frumos' dacă nu ştie să lege două vorbe.
Fiecare e frumos în felul lui, practic perfect în imperfecţiunea lui. Gusturile diferă big grin

| Doηηa a răspuns:

Nici slab nici gras ci, bine facut cu putini muschi. big grin

| Masinadescris a răspuns (pentru Doηηa):

E clar: esti tarfa, desi nu vei recunoaste. Vai de **** ta.

| Doηηa a răspuns (pentru Masinadescris):

Nu ma cunosti asa ca nu ma intereseaza parerea ta.

| Rakanishuu a răspuns:

Slabuti cu curu' mare. happy

| aimspeşăl a răspuns:

laughing Gusturile nu se discută dar noh' nici unu care ocupa 2-3 locuriwinking

| Dedeu04 a răspuns:

Nici gras dar nici foarte slab.

| unicornd a răspuns:

Nici schelet sa nu fie, dar nici suncile sa nu curga de pe el. Dar degeaba ai un corp frumos, daca bibilica nu-ti functioneaza cum trebuie.