| Andrey_7532 a întrebat:

Buna fetelor.
Am si eu o curiozitate:va plac baietii mai plinuti?
Astept un raspuns :d

6 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună.
Eu nu pun accent pe aspectul fizic, dar asta nu înseamnă că trebuie să fie obez.

Baftă!

| Crisu a răspuns:

Pana la urma aspectul fizic conteaza in proportie de 50%. Nu conteaza asa de mult greutatea si daca e mai gras sau mai slab. Mie in prezent imi place de un baiat care e mai plinut, si chiar nu conteaza asta... prima data cand l-am vazut nu m-am uitat la cat de gras eu sau altceva ci la fata si dupa aceea am asteptat sa-l cunosc. happy

| mihaelaa18 a răspuns:

Pentru mine aspectu fizic nu conteaza intr-o relatie asa ca nu m-ar deranja acest lucrubig grin

| CNP a răspuns:

Nu stiu ce intelegi tu prin "plinuti" si care e viziunea ta...dar daca e gras nu imi place.

| Pinky_8498 a răspuns:

Nu cred ca asta conteaza foarte mult dar imi plac. Sunt draguti, pufosi ca niste ursuletzi. :X

| Pistoloaiikaa a răspuns:

Eu una nu pot spune ca imi plac baietii grasi.Imi plac baietii care sa fie mai solizi nu slabanogi sa ii sufle vantul. Cand un baiat este solid, nu gras, iti da senzatia ca esti in siguranta...o protectie.Asta e parerea mea. Sper sa gasesti ceea ce cauti! Succes!winking