| AdinaCrissa a întrebat:

Fetelor, la cati ani ati avut primul prieten?
14 ani vi se pare o varsta cam mica? Argumentatihee hee
Funda!

Răspuns Câştigător
| marilena04 a răspuns:

Eu de la 15 si inca il am si o sa il am laughing sa speramhee hee... dupa parerea mea nu este o varsta prea mica.cunosc persoane care au avut primul prieten de la 14 an isi au fost impreuna chiar si 2 ani... iubitul iti va fi una dintre persoanele care te va ajuta mai mereu cand esti trista cand ai o problema si vei avea o multime de intamplari placute i frumoase alatturi de el si chiar si amuzantewinking

13 răspunsuri:
| Romancutza a răspuns:

Primulla 14 ani.Varsta pentru mine nu conteaza asa ca daca vrei sa ai un iubit la 14 ani, poti avea, dar ai grija sa nu fie foarte mare fata de tinewinking

| alexandra21_3435 a răspuns:

Draga mea eu am avut primul prieten la 15-16 ani, ideia e cat de matura te simti pentru asta, si pana aunde ai de gand sa mergi( sexual ). dar nu e nici o problema! dar sincer chiar daca ti se pare deplasat nu lasa scoala in planul doi. acum o sa ti se para stupid dar nu e asa.

| DouaPuncteD a răspuns:

Buna`! nu stiu ce sa zichappy. eu am doar varsta de 12 ani. Stiu sunt mica`! Dar daca iti faci un prieten asta nu inseamna ca incepi si viata sexuala de la varsta asta. Draga Adyna, fiecare isi face alegerile in viata. Nu lua masuri dupa ce sfaturi iti da lumea. Tu fa ce crezi`!

bye bye`!wavebatting eyelashes

| DouaPuncteD a răspuns:

Din cate observ majoritatea au avut prieten incepand de la varsta de 11 ani.winking...hmthinking

deci nu cred ca varsta este mica`!

Si eu am prieten si am doar 12 ani si jumatate`!

succeskiss

| traficanta a răspuns:

Nu e ma cam devreme desi asa s-ar cam zice dar totusi daca nu traim acum asta ca pe o joaca mai incolo cand vor aparea problemele si vom suferii? ce rost are? doar sa nu se intample mai mult...winking daca intelegi la ce ma refer.

| bombolinna a răspuns:

Nulaughing, eu am avut primul meu prieten la 11laughing

| Silvara a răspuns:

12 ani! Pai, practic de la 11 la 16 ani, nu sunt relatii pentru ca este doar o joaca! Acum nu mi mi se pare ca 14 ani este o varsta prea mare, fiecare simte la un moment dat nevoia de iubire de la o persoana de sex opus si atunci te vei atasa chiar si de o persoana la care nu te-ai gandit niciodata ca va putea fi iubitul/iubita ta!
Deci, totusi varsta nu conteaza!
Pa-pa!

| Linna a răspuns:

La 14 ar fi cel mai indicat dupa parerea mea.

| Kiko a răspuns:

Nu eu sunt mai mica si am un prieten de ex si mama s-a sarutat la 13 ani deci nu mi se pare o varsta mica. Dragostea e nelimitatalaughing ca abonamentul de la cosmotehappyhappyhappy

| cristina_6683 a răspuns:

Eu am avut primul prieten la 11 ani. el avea 12 ani dar le doar s-a folosit de mine. si pe al doilea l-am avut la aproape 12 ani dar a fost o "relatie" de o saptamana si pe al treilea acum ( 12 ani juma). nu stiu eu zic ca e foarte ok sa ai un prieten la varsta asta. adica daca nu ai acum prieteni, atunci la ce varsta? la 80,, 90 de ani?raised eyebrows. WTF. traieste-ti adolescenta pentru ca dupa iti va parea rau ca nu ai facut-o

te pup

sper ca te-am ajutat cat de cat

love struck:Xbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare ca 14 ani este o varsta cam mica pentru ca eu am avut primul meu prieten la 12 ani si el avea 17 si am stat cu el 2 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e mica...eu am avut primul prieten la varsta de 12 ani. abia impliniti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 14 ani exista iubire