| SurduL a întrebat:

Fetelor.la ce va referiti cand ziceti ca un baiat sa fie matur?

Răspuns Câştigător
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Sa fie un baiat serios, care sa stie ce vrea de la viata, sa nu se mai poarte copilareste...cred ca ai prins tu ideea. happy

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Chiar crezi că ele ştiu? Li se pare doar că sună bine şi le exonerează puţin de faptul că ele rareori ştiu în realitate ce vor.
Sună bine asta cu "vreau ca el să fie matur" dar în realitate oricum nu ştiu ce vor.

| Razvan a răspuns:

Sa stie despre ce vorbesc, ca sa nu ma bata la cap cu intrebari inutileoh go on

| NickiMinaj a răspuns:

Sa NU fie frustrat(!), misogin, prost, nesimtit, incompetent happy
Sa aiba o oarecare inteligenta si cultura.

Am fost destul de specifica, banuiesc...

| Pedala a răspuns:

Ejaculare precoce.

| alexxx_5812 a răspuns:

Deci ai primit raspunsu la ce se refera o fata cand iti spune sa fii matur.laughing)) tr sa stii ce vrei de la viata si de la ele rolling on the floor cum noi stim mereu ce vrem doar ele nu prea au idee de ce se intamla laughing si pe urma se intreaba de ce m-a parasit ala dupa prima noapte laughing)))

| girlsad a răspuns:

Sa vie dezvoltat.sa stie ce vrea de la viata.sa fie sigur p el

| Andreea_2629 a răspuns:

Sa stie exact ce vrea de la viata, de la o fata. sa fie hotarat si sigur pe el si pe ceea ce face.

| DennyPerversaMica a răspuns:

Sa fie cu capul pe umeri si sa nu se gandeasca doar la sex perversstraight facebig grinDD