| x_8092 a întrebat:

La ce va referiti cand spuneti ca un baiat trebuie sa fie " cunoscut "?
Va referiti la popularitate?
[pentru fete]

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu este o regula.happy
Ce, acum daca eu il plac si el ma place eu nu vreau sa fiu cu el ptc nu este cunoscut?raised eyebrowsBineinteles ca nu! Fiecare are felul lui de a gandii.thinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Se foloseste expresia; ca un baiat trebuie sa fie cunoscut de parintii fetei.Cunoscand baiatul, parintii fetei nu-si mat fac probleme cu fata lor.

cami
| cami a răspuns:

Niciodata nu folosesc expresia asta.

| inna a răspuns:

Da la popularitate, dar depinde si de context acum.

| Puiutz a răspuns:

Ceau :d. nu neaparat. bine sa ai si tu prieteni. alea alea... dar prin cunoscut. cred se revera. voi 2 sa va cunoasteti bine. tu si iubita. nu doar din prima sa si umblati. mai inai prieteni. si incet incet. sa fiti impreunabig grin. stai linistithee hee. va fi binehappy

te pup:*.

| kitty_8919 a răspuns:

Da sa fie popular

prfml
| prfml a răspuns:

Cred ca respectat ar suna mai bine, care stim cu totii ce inseamna a fi respectat.

| patricia_2176 a răspuns:

Trebuie sa fie cunoscut in sensul ca:sa-i stii calitatile, defectele, caracterul, personalitatea cu asta cred ca am zis tot.