| Ady_5411 a întrebat:

Sal TPU,
O intrebare mai mult pentru "smecheri" si "mafioti"...
Voi la ce va referiti cand ziceti ca: "sunt baiat de cartier" s-au, sunt "smecher"... Sincer chiar nu inteleg persoanele astea...

1 răspuns:
| HasisS a răspuns:

Faci o confuzie...sunt persoane care doar zic asta, si persoane care sunt.
Cele din a doua categorie nu le vei cunoaste tu niciodata si de ele trebuie sa te feresti.
In concluzie, stai calm!
''Sunt baiat de cartier'' nu e ceva atat de grav.Pur si simplu locuiesti intr-un cartier si ai cunostinte despre viata de 'strada'. Bafta!