| Anytia2000 a întrebat:

Fetelor le plac pozele nud cu băieți? Și cum trebuie sa fie pozele ca sa le placa? Cum ar trebui sa stea băieții in poze ca sa fie și ele excitate?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci podul cu mataranga in pozitie de atac

| Violleta2022 a răspuns:

Nu-mi plac pozele cu baietii nud, chiar ma lasa rece ideea.
Din pacate, stiu ca-i gre de inteles pentru baieti, dar noua chiar nu ni se scoala nimic, poate pentru ca nu avem ce sa se scoale.
La noi stimulii sunt la atingere, la pupat, mangaiat, vorbe soptite frumos samd.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să stea în poză cu stremeleacul învârtoșat.

| sofisis a răspuns:

Nu prea ne impresioneaza... decat daca trimite cineva anume. Dar asa in general, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Paul754880338 a răspuns:

Disperarea starneste mila, nicidecum dorinta sexuala. Dragostea si sexul ajung la un nivel mai "ridicat" daca sunt sustinute de un creier functional si cu un IQ mai "ridicat" de asemenea.

| 90210 a răspuns:

Mie mi se par inutile in special atunci cand fata nu le cere