| anonim_4396 a întrebat:

FUNDA! Asa e fetelor ca va plac mai mult baietii care nu va dau like-uri la poze? si este adevarat ca nu dati like-uri la baieti cu care ati vrea sa fiti impreuna?

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Ce vrajeli sunt astea? tongue eu dar like la toata lumea daca posteaza o poze/melodie/citat/banc etc frumos si dau si likeuri de politete la prietenii apropiati si da si la baietii care-mi plac, asa eu nu fac discrimnari, daca-i dau la un baiat like nu inseamna nici ca nu vreau sa fiu cu el nici ca vreau.
In ceea ce priveste pozele mele sa faca bine sa-mi dea like daca-i ii pplace de mine laughing prefer sa-mi dea decat decat sa nu-mi dea.

3 răspunsuri:
| AnYyCrZ a răspuns:

Mie una imi plac baietii care imi dau like-uri la pozalaughingSi sin contra eu, la baiatul pe care il plac i-am dat like-uri la greurolling on the floorAici e vorba de anturaj, ce face una fac si mai multe, dar asta nu inseamna ca fac toatewinking

| AnYyCrZ a răspuns:

Nu ai pentru cewinkingSi apropo in raspunsul meu este o greseala:''Si din contra*''

| homosapienbone a răspuns:

Totul tine de like-uri, asadar. In cazul asta, am vreo mie de persoane cu care-as vrea sa fiu impreunahappy