| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor le place sexul (in general, adica de orice fel)? Intreb deoarece nu am intrebat sau facut vreodata cu o fata. (dar am facut cu mana tongue)

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Live4Ride a răspuns:

Procentul e de 40/60% unde 40% se place si 60 nu le place. Aici intervine timiditatea cred sau rusinea de a arata barbatiilor ca le place sexul. In Romania sexul este un subiect tabu inca si asa va ramane!

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca exista atractie fizica,logic ca le place, daca esti un barbat frumos si creezi atractie sexuala fata aia va simti dorinta sexuala mai ales la ovulatie, la fete conteaza daca sunt la ovulatie mult atunci au dorinta sexuala mai puternica si tot atunci prefera aventurile cu badboys, golani, curvari

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru RobertG101):

Desigur ca da, misogismul barbatilor a transformat femeile in sclave mii de anii la rand

| deeeaqq a răspuns:

Păi normal, mâna dreaptă nambăr uan. De ce să ne chinuim să ne facem o prietenă?
În general să zicem 35-40%

| Mihaelablabla a răspuns:

Dacă conexiunea între ea și partener e ce trebuie, îl vor adora.

| anonim_4396 explică (pentru Mihaelablabla):

Am inteles conexiunea wireless laughing

| Live4Ride a răspuns:

Depinde de varsta si experienta! unele fac sex cat de mult si cu oricine pentru ca pur si simplu le place si altele fac foarte rar doar pentru partener pentru ca ele nu simt nici o placere! nu exista 2 oameni la fel, toti suntem diferiti!

| TwoSlicesPizza a răspuns (pentru Live4Ride):

Puteti sa-mi dati un procent aproximativ (ex: 30% le place 70% nu le place)

| Vlaad2 a răspuns:

Trebuie sa fie romantic ca sa le placa!

| Vlaad2 a răspuns:

Depinde de fata cat de mult ii place si cu cine ii place.