| adriana_3818 a întrebat:

Fetelor, multe dintre noi ne simtit atrase de "baietii rai", nu-i asa?happy. care ar fi "prototipul" baiatului rau in opinia voastra?

Răspuns Câştigător
| pisoias29 a răspuns:

Genul de barbat care sa para puternic prin limbaj si comportament, in bratele caruia ne-am simti protejate

11 răspunsuri:
| MrsDraculescu a răspuns:

Este in natura oricarei fete sa se simta mai atras de acel misterios si stilat "baiat rau" decat de simplul "baiat cuminte". Este ciudat si inexplicabil."de ce?". - pentru ca acel baiat pare mult mai deosebit de cilalti "baieti normali" din gasca.
Mie una imi plac baietii cu parul negru (sau saten inchis) si cu ochii albastri sau negrii.Imi place sa ma pierd in ochii lui.parca plutesc undeva departe...Din pacate "baietii rai" sunt in general pentru o aventura de o singura noapte laughing.
DAR, exista si exceptii happy (super asa-i?winking ) De exemplu actualul meu iubit este un "baiat rau" din cap pana`n picioare dar sunt cu el de 3 luni si relatia merge foarte bine happy asa ca(,) chiar daca iti plac baietii rai, nu te feri de ei caci nu stii ce poti pierdehee hee
Inca ceva : -saruturile :baietilor cuminti" sunt "cuminti". adica obisnuite.ca sa zic asa.
- sarururile "baietilor rai" sunt infocate si pline de surprizehee hee
Succes :*

| Marya_7001 a răspuns:

Asa este, o spun din propria experienta. Am avut de ales dintre doi baieti: cel "rau" si cel "bun". Bineinteles ca nu m-am putut abtine sa nu il aleg pe cel "rau" pentru ca ma atragea mai mult decat oricare alt baiat. Dar era "fustangiu" ( umbla dupa mai multe fete deodata), nu prea romantic, indiferent ( iar asta ma facea sa disper si sa-l vreau din ce in ce mai mult ). Eu una pot spune ca, atunci cand imi place un baiat "rau", mi-am gasit nasul laughing!

| Robert a răspuns:

Intotdeauna vei iubi mai mult un baiat rau decat unul bun.

| adriana_3818 explică:

Va multumesc fetelorhappy...intr'adevar opinii relevante...care confirma ca am dreptatebig grin

| AnnonnimGirrl a răspuns:

Se comporta cu ceilalti nu foarte frum dar cu tine se comporta exemplarlove struck, e genul caruia ii plk bataia, in bratele caruia te simti protejata.
Cam asa e pr meulaughing
Desigur mai si fumeaza pe deasupra.at wits' end
De obicei n vor decat aventurilaughingDar mai e si sensibil...insa nu lasa pe oricine sa vada astabig grin

| Alee_9909 a răspuns:

Cam ai dreptate.Nu stiu ce sa intampla cu 'noi' de suntem atrase de acest tip de baieti. Prototipul baiatului rau: indiferenta pe care ti-o poarta poate fi un motiv ce te va face sa simti din ce in ce mai mult pentru el.Cum iti vorbesti.Cum se comporta in preajma ta.rolling on the floor Cum te priveste.winking

| BastetReloaded a răspuns:

Vasile

| TheoIsBack a răspuns:

Pai.Eu am o chestie la baieți. Ador băieți cu ochii albaștri și care se mai imbracă in rozlove struck Bine asta imi place mie in mod speciallove struck Păi.Să aibă ochii albaștrii și un caracter de valoare. ceva mai inalt.și să fie fidel. că altfel il i-a mama dq! Astă cam e portretul băiatului rău din visele mele...

| Unique_5973 a răspuns:

Stii serialul vampire diaries? un cuvant:damon si prein asta am zis tot love struck

| Pissy_Andreutzza_1997 a răspuns:

Pai fetele sunt atrase de "baieti rai" pentru ca un " baiat bun" nu ar putea sa se bata cu un baiat care s-a dat la tine dar in schimb celalalt da daca tine la tine cu adevarat... Mie imi plac genul de baieti cu parul negru sau saten inchis si sa aiba ochi albastri sau caprui :X:X:X:X

| Clasikkboy a răspuns:

Fetele sunt atrase de baietii rai pentru ca doar asa se simt "fete"si au mai multa incredere in el.Se pot baza pe protectia lor!