| anonim_4396 a întrebat:

Fetelor voi sunteti atrase doar de 10-20% din toti baietii care ii cunoasteti?

Răspuns Câştigător
| bubu12234 a răspuns:

Nu e un procentaj, depinde de fata si de ceea ce cauta ea la un tip. unei fete poate sa ii placa doar 1%, daca ea cauta un anumit tip, altei fete poate sa ii placa 30% si sa regaseasca ceea ce vrea la mai multi tipi. tipei careia ii plac aproape toti... stim cu totii ce fel de femeie e.

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nici pe departe. Cunosti, in viata, cateva sute de barbati si esti atrasa de 2-3.

| RAY a răspuns (pentru Brigaela):

Deci cu majoritatea stati doar din interes atat, va folositi de noi apoi pa

| Brigaela a răspuns (pentru RAY):

Da, cu majoritatea din cei 3 barbati cu care am stat... Nu, evident, am stat doar cu barbati de care am fost atrasa foarte foarte mult.

| RAY a răspuns:

Conform teoriei mele bazate pe teoria evolutiei, este mult mai complicata treaba,fetele aleg barbati in functie de ciclul lor,varsta lor,educatia lor, nivelul de inteligenta, nivelul de frumusete a lor, le voi scrie pe toate

deci se stie faptul ca femeile aleg la ovulatie barbati cu o fizinonomie masculine e la menstra ele aleg barbati mai feminimi, anticeptionalele determina alegeri proaste in randul femeilor, ele numai simt atractie dupa ce s-au lasat de anticeptionale

fetele aleg barbati cam asa
16-25 de anii =in functie mai mult de fizic
25-35 -mai mult partea materiala, ele vor o relatie, nunta ca se apropie sf ciclului
35-50 de anii mai mult material, mai mult prefera relatiile decat aventurile
indiferent de varsta stim ca inaltimea conteaza, fata simetrica, bratele mari

femeile au pretenti in functie de fizicul lor, femeile cu nivel inalt de educatie poate cauta barbati ca ea

treaba e complicata, cei drept da 20% din masculi sunt vazuti bine in ochii lor restul sunt providers, ele aleg masculi beta cand vor sa faca o familie si alfa cand vor sex, iubirea e pentru cei frumosi man

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Da si eu cred in teoria "Alpha fucks beta bucks" si depinde de starea hormonala si emotionala, varsta, frumusetea lor.
Dar din cate am observat fetele isi doresc un baiat care il doresc si alte femei, de obicei cei mai putini care au succes la toate fetele, care il plac cam toate fetele fiind un Procentaj mic din toti (fiind Alpha in ochii lor) de asta baietii populari au succes la toate indiferent de fizic si alte atributii
la inceput se lasa mai greu chiar daca e frumoasa sau chiar si mai urâta ele vor atentie de la toti baietii, dar nu vor sa parã femei usoare

am observat chiar daca e mai frumoasa de 9-10 si te baga in friendzone sau te ignora odata ce te dai la una mai putin frumoasa sau vede ca ai succes la mai multe fete, atunci te vrea mai mult chiar daca la inceput nu te-a vrut.
Si cand vine vorba de educatie sau status intotdeauna intra hipergamia, adica intotdeauna vor baieti mai buni ca ele. Aici dispare atractia fizicã poti sa fi tu perfect fizic daca esti sub ea, la tot ce ramane in afara de fizic.

| sofisis a răspuns:

Nu. Este mult prea mare procentul happy

| anonim_4396 explică (pentru sofisis):

Care e diferenta dintre procentul ala mic si restul?

| sofisis a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu iti inteleg intrebarea...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.Cam de 5%