| Lukasssz a întrebat:

Hey fetelor, v-ati simtit vreodata atrase de barbati insurati care mai au si copii?

12 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Da, însă nu avea copii.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, niciodata!
Si nici nu recomand nimanui sa distruga o casnicie cu copii.
Atractia ti-o poti controla si tine in frau folosindu-ti creierul, ca nu suntem animale, sa sarim unii pe altii.

Răspuns utilizator avertizat
| Freya1 a răspuns:

Nu.
Nu am fost atrasă niciodata de un bărbat mai în vârstă, căsătorit, cu iubita sau cu copii. Poate fi cum o fi, o dată ce are o stabilitate, o relație sau o varsta suficient de mare peste mine nu ma atrage.

Răspuns utilizator avertizat
| Rux04 a răspuns:

Bună. Nu.

| Orfan42069 a răspuns:

Da, ne numim curve.

| MirceaStoica a răspuns:

Da,m-am simit atras de barbati cu copii