| neu1323434 a întrebat:

Fetelor, de ce voi sunteți atrase mult de băieții care au bile în peni.s?

8 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Mai mult de baietii cu bile in spatele penisului!

| Violleta2022 a răspuns:

Ma umfla rasul! Daca baiatul ar merge cu sula pe afara sa i se vada pensiul cu bile, probabil ca m-ar interesa tot creierul lui si eventula masura penisului, nu bilele legate de el, ca alea sunt jucarii care le folosesti daca ai chef.

| corbulalbrosu a răspuns:

Doar daca te-ai plimba pe strada cu p*** expusa vederi ai putea reusi performanta de a atrage privirile si atentia asupra existentei bilelor respective. big grin laughing

| DrGoogle a răspuns:

Nu sunt atrase deloc crede-ma, pentru ca le rupe in doua la propriu. happy

| neu1323434 explică (pentru DrGoogle):

Păi și asta nu-i bine dacă le rupe-n două? laughing

| DrGoogle a răspuns (pentru neu1323434):

Parerea ta laughing

| cevdet a răspuns:

Что?

| ZambetColorat98 a răspuns:

Nu as putea fi atrasa de asa ceva. Dar mai exista si femei carora le place happy