| Ciprian964335345 a întrebat:

Fetelor nu-i asa ca va plac doar baietii cu scula mare? Iar la ceilalti le dati cu flit?

13 răspunsuri:
| cristi202 a răspuns:

Lasa-le pe fete sa decida asta. Pentru ca nu doar marimea conteaza. Stiu pe cineva care a avut orgasm autentic, cu scurgere serioasa de lichid, desi era fecioara, si doar a "mimat" cu prietenul ei contactul sexual. Ceea ce era intre ei a dus-o la orgasm, nu marimea lui.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, bineinteles!

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca tu ai convingerea sau impresia, ca toti barbatii umbla cu scula mereu ''sculata'' si scoasa din pantaloni pentru ca fetele sa aiba ce sa vada, admire si aprecieze si astfel fetele sa poata sa-i aleaga doar pe cei ''superdotati'', te instiintez ca te inseli...amarnic. rolling on the floor

| Freya1 a răspuns:

Ai ceva frustrari? big grin

| sofisis a răspuns:

Da, eu inainte sa accept sa ies cu un tip, obisnuiam sa le cer dick pick. Daca imi convenea, bine. Daca nu..la revedere.
Pffff...frustrated much?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ele au raze sã vadã prin pantaloni, cât ai tu scula de mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca ne luam dupa ce mint ( fara pic de rusine) majoritatea fetelor/femeilor de pe site-ul asta, sufletul conteaza! Asa ca nu iti face griji laughing

| Victoria18 a răspuns:

Avand in vedere ca nu ma atrage sexul, imi plac baietii care ma iubesc

| mentholinks a răspuns (pentru Victoria18):

Asta pentru ca inca nu l-ai descoperit. Prevad ca in curand o sa fii si tu innebunita dupa el.

| Mihai1312 a răspuns (pentru Victoria18):

Hai ca nu te cred zici ca nu te atrage sex-ul ce persoana esti de nu iti place sa faci sex?

| EcceHomo a răspuns:

Eu îl am drept etalon pe Roberto Cabrera.Cine nu-i măcar ca el, flit!big grin

| Xelon a răspuns (pentru EcceHomo):

Stiam eu ca nu bataile pe care ti le aplicam zilnic au fost motivul pentru care mi.ai dat papucii happy

| AliTheo18 a răspuns:

Nu e adevarat, astea pe care le auziti cu asa ceva, adica care vor de 25 sunt ****. laughing